USB konektivita

 WiFi připojení

Meteostanice

Dobíjení mobilních zařízení

  • Vyvíjíme a dodáváme inteligentní mobiliář na míru přesně podle individuálních potřeb zákazníků.

  • Mobiliář splňuje zásady správného držení těla při zachování estetičnosti a decentnosti.

  • Mobiliář je možno osadit různým typem senzoriky pro přesně určený sběr dat v daném místě. Zároveň obsahuje speciální výbavu pro uspokojení každodenních potřeb uživatelů jako WiFi připojení, či dobíjení mobilních zařízení.

Konstrukce

Naší snahou je dělat inteligentní mobiliář kvalitně při rozumné finanční dostupnosti. Využíváme kvalitní materiály a technologie k navýšení  životnosti a bezpečnosti. Standardním materiálem je uhlíková ocel s ošetřeným povrchem za pomoci zinku, nebo práškové barvy nanášené elektrostaticky s následným vypálením. Povrch je po této úpravě velice dobře odolný vůči korozi a mechanickému opotřebení. Jako výchozí materiál pro sedací plochy je zvoleno jasanové dřevo (zákazník má však možnost výběru z mnoha dalších).

Bezpečnost

Veškěrá citlivá zařízení jako elektronika a kabely jsou zabezpečeny v kovové kostře mobiliáře a tak znepřítupněny. Pro přístup k těmto vnitřním částem je nutné mít speciální nářadí, které umožňuje deinstalaci ochranných krytů.

Elektroinstalace

Elektroinstalace je umístěna ve vodotěsné konstrukci a zároveň i ve vodotěsných boxech o stupni krytí minimálně IP44. Kovová kostra mobiliáře je vodivě a pevně spojena se zemnícím vodičem. Mobiliář obsahuje rozvody 230V a 5V (závislé na výbavě lavičky).